صادرات آهن و میلگرد به ارمنستان

صادرات آهن و میلگرد به ارمنستان

ارمنستان از همسایگان شمالی ایران است و از طریق استان‌ آذربایجان شرقی با ایران مرز مشترک دارد. میلگرد، فولاد از محصولات صادراتی به ارمنستان است.طبق گزارشات در سال 2020، مجموع واردات ارمنستان به 4.47 میلیارد دلار رسید و باعث شد رتبه 136 مقصد تجاری در جهان را به خود اختصاص دهد. واردات ارمنستان طی 5 سال گذشته از 3.17 میلیارد دلار در سال 2015 به 4.47 میلیارد دلار در سال 2020 رسید. اما رفته رفته در سال 2022 از میزان واردات ارمنستان کاسته شده است. با این حال واردات مقاطع فولادی به ارمنستان نیز انجام می‌شود. بیشترین واردات ارمنستان شامل نفت خام، دارو و لوازم بهداشتی و مقاطع فولادی مثل میلگرد، آهن ، نبشی و… ست.

از جمله شرکای تجاری ارمنستان می‌توان به ایران، روسیه، چین، آلمان و ترکیه اشاره نمود. به نمودار میزان واردات ارمنستان در سال های مختلف توجه نمایید.

انواع میلگرد صادراتی به ارمنستان

ما در مشهد فولاد توس انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد صادراتی را به ارمنستان صادر می‌کنیم. میلگرد صادراتی به ارمنستان به دسته‌های زیر تقسیم می‌شود:

 • میلگرد ساده صادراتی به ارمنستان

میلگرد ساده صادراتی در مشهد فولاد توس در ابعاد و سایزهای زیر عرضه می‌شود:

نوع میلگرد نوع شاخه وزن هر شاخه
میلگرد ساده صادراتی شاخه 6 متری 6
میلگرد ساده صادراتی شاخه 6 متری 15
میلگرد ساده صادراتی شاخه 6 متری 18
میلگرد ساده صادراتی شاخه 6 متری 24
میلگرد ساده صادراتی شاخه 6 متری 29
میلگرد ساده صادراتی شاخه 6 متری 36

از رایج‌ترین سایزهای میلگرد صادراتی می‌توان به میلگرد صادراتی 8 و میلگرد صادراتی 10 اشاره نمود. یبرای استعلام قیمت میلگرد ساده صادراتی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در سایت با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 • میلگرد آجدار صادراتی به ارمنستان
نوع میلگرد نوع شاخه وزن
میلگرد آجدار صادراتی شاخه 12 متری 29
میلگرد آجدار صادراتی شاخه 12 متری 36
میلگرد آجدار صادراتی شاخه 12 متری 47
میلگرد آجدار صادراتی شاخه 12 متری 58

از متداول‌ترین سایزهای میلگرد آجدار صادراتی می‌توان به میلگرد اجدار نمره 10، میلگرد آجدار نمره 12 و میلگرد آجدار 16 اشاره نمود.

برندهای میلگرد صادراتی به ارمنستان

میلگرد صادراتی از جمله مقاطع فولادی است که توسط برندها و کارخانه‌های مختلف تهیه و تولید می‌شود. از جمله برندهای معتبر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • میلگرد بناب
 • میلگرد کویر کاشان
 • فولاد میانه
 • فولاد آناهیتا روهینا
 • ابرکوه یزد
 • میلگرد صادراتی بافق یزد

تفاوت هر یک از برندهای فوق در میزان کیفیت، قیمت و سایز محصول تولید شده است. در صورتی که برای تهیه و خرید میلگردهای صادراتی به ارمنستان برند خاصی مد نظرتان است، کافی است با ما تماس بگیرید و استعلام موجودی بگیرید.

قیمت میلگرد صادراتی به ارمنستان

قیمت میلگرد آجدار جناقی صادراتی تحت تاثیر عواملی چون نوسانات نرخ ارز، نوسانات بورس و همچنین میزان عرضه و تقاضا تغییر می‌کند. از این رو اطلاع از قیمت میلگرد امروز بسیار مهم تلقی می‌شود. ما قیمت روز میلگرد را جهت اطلاع شما مشتریان محترم در سایت درج می‌کنیم. قیمت میلگرد صادراتی به ارمنستان نیز شامل هزینه حمل بار به ارمنستان است و منوط به محل دریافت مرسوله و همچنین میزان حجم بار است. از این رو برای استعلام قیمت دقیق و به روز میلگرد صادراتی به ارمنستان از طریق راه‌های ارتباطی مندرج درسایت با ما در تماس باشید.

نحوه ارسال میلگرد صادراتی به ارمنستان

ما در مشهد فولاد توس انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد را به شهرهای مختلف ارمنستان ارسال می‌کنیم و امکان ثبت سفارش و تحویل مرسوله در هر یک از شهرهای ارمنستان از جمله ایروان، گیومری، آرارات، اشتاراک، آلاوردی و غیره فراهم است. ارسال مرسوله به ارمنستان شامل مراحل زیر است:

 • ثبت سفارش
 • ارسال پیش فاکتور
 • تایید پیش فاکتور
 • پیش پرداخت
 • ارسال
 • پرداخت کامل

در صورت وجود هر گونه سوال و یا ابهام می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در سایت با ما تماس بگیرید.

 

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *