قیمت ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه با توجه به کاربردهای خود انواع مختلفی دارند که جهت استعلام قیمت محصول مورد نظر روی آن کلیک کنید

آخرین تغییرات: ۱۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۹/۱۷
x
ردیف ضخامتکارخانهابعاد(متر) قیمت (تومان) نوسانات (تومان) خرید
1ورق گالوانیزه 0.40شهرکردبرش خورده نامشخص
2ورق گالوانیزه 0.5شهرکردبرش خورده32,400 بدون تغییر
3ورق گالوانیزه 0.6شهرکردبرش خورده30,300 بدون تغییر
4ورق گالوانیزه 0.7شهرکردبرش خورده28,400 بدون تغییر
5ورق گالوانیزه 0.8شهرکردبرش خورده نامشخص
6ورق گالوانیزه 0.9شهرکردبرش خورده نامشخص
7ورق گالوانیزه 1شهرکردبرش خورده28,000 بدون تغییر
8ورق گالوانیزه 1.25شهرکردبرش خورده28,000 بدون تغییر
9ورق گالوانیزه 1.5شهرکردبرش خورده28,000 بدون تغییر
10ورق گالوانیزه 2شهرکردبرش خورده نامشخص
11ورق گالوانیزه 2.5شهرکردبرش خورده نامشخص

آخرین تغییرات: ۱۴:۱۲ - ۱۴۰۱/۹/۱۶
x
ردیف ضخامت(میلی متر)کارخانهابعاد(متر) قیمت (تومان) نوسانات (تومان) خرید
1ورق گالوانیزه 0.48سمنانبرش خورده34,000 بدون تغییر
2ورق گالوانیزه 0.50سمنانبرش خورده33,500 بدون تغییر
3ورق گالوانیزه 0.6دشتستانبرش خورده32,050 بدون تغییر
4ورق گالوانیزه 0.7الماسبرش خورده30,350 بدون تغییر
5ورق گالوانیزه 0.8دشتستانبرش خورده30,350 بدون تغییر
6ورق گالوانیزه 0.9دشتستانبرش خورده30,350 بدون تغییر
7ورق گالوانیزه 1الماسبرش خورده30,350 بدون تغییر
8ورق گالوانیزه 1.25الماسبرش خورده30,350 بدون تغییر
9ورق گالوانیزه 1.5الماسبرش خورده31,000 بدون تغییر
10ورق گالوانیزه 2شهریاربرش خورده31,600 بدون تغییر
11ورق گالوانیزه 2.5هفت الماسبرش خورده نامشخص

قیمت امروز ورق گالوانیزه

قیمت امروز ورق گالوانیزه شامل قیمت کارخانه و قیمت انبار است. با توجه به اینکه عوامل بسیاری مانند نوسانات نرخ ارز، رنگی یا بدون رنگ بودن آن، وضعیت بورس، ضخامت و ابعاد در تعیین قیمت امروز ورق گالوانیزه تاثیر گذار است، پیشنهاد می‌شود برای مشاهده قیمت ورق گالوانیزه به جدول قیمت ورق مراجعه کنید. در جدول قیمت، مشخصات دقیق ورق درج شده است که شامل ضخامت، نوع کارخانه، ابعاد و نمودار نوسانات قیمت است. همچنین برای به اشتراک گذاری قیمت‌ها و مشاهده قیمت بر اساس تاریخ انتخابی خود می‌توانید روی گزینه انتخاب بر اساس زمان آرشیو کلیک کنید.

قیمت هر مترمربع ورق گالوانیزه

قیمت هر مترمربع ورق گالوانیزه بر اساس نوع و مدل و ضخامت متفاوت است. ما در مشهد فولاد توس قیمت هر متر مربع ورق گالوانیزه را به تفکیک ضخامت و کارخانه تولید کننده درج می‌کنیم. در صورتی که بخواهید قیمت ورق‌های گالوانیزه را به صورت عمده استعلام بگیرید کافی است از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در سایت با ما تماس بگیرید. به طور مثال قیمت ورق گالوانیزه 6 متری که به صورت رول برش نخورده است، در سایت درج نشده است و برای استعلام قیمت ورق گالوانیزه می بایست با کارشناسان فروش مشهد فولاد توس تماس بگیرید.

قیمت ورق گالوانیزه رنگی در زاهدان

قیمت ورق گالوانیزه در زاهدان شامل قیمت ارسال ورق گالوانیزه از انبار به زاهدان نیز می‌شود. با توجه به اینکه قیمت روز ورق گالوانیزه در سایت درج می‌شود، برای استعلام قیمت ورق گالوانیزه در زاهدان با ما تماس بگیرید. ارسال بار از نزدیک ترین انبار به زاهدان خواهد بود.

قیمت ورق گالوانیزه در شمال کشور (مازندران، گیلان، گلستان)

پخش ورق گالوانیزه در شمال کشور در شهرهایی مانند مازندران، گیلان و گلستان از طریق مشهد فولاد توس انجام می‌شود. مشهد فولاد توس برای تسهیل تر شدن امر دریافت و ارسال محصولات به شمال کشور، از انبارهایی استفاده می‌کند که کمترین فاصله را با شهرهای شمالی کشور دارند. از این رو برای استعلام قیمت ورق گالوانیزه در مازندران، گیلان، گلستان، رشت، آمل، بابل و غیره می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در سایت با ما تماس بگیرید.

قیمت ورق گالوانیزه در بجنورد

بجنورد یکی از شهرهای خراسان شمالی است و فعالان بسیاری در حوزه صنعت فولاد دارد. مشهد فولاد توس در راستای تامین نیازهای فعالان، انواع ورق گالوانیزه را به این شهر ارسال می‌کند. با توجه به اینکه قیمت ورق گالوانیزه به صورت روزانه در سایت درج می‌شود، برای استعلام قیمت بروز ورق گالوانیزه در بجنورد و شهرهای اطراف آن مانند شیروان، اسفراین، آشخانه و فاروج می‌توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت ورق گالوانیزه در اردبیل

قیمت ورق گالوانیزه در اردبیل شامل هزینه ارسال بار و همچنین هزینه انبار است. قیمت روزانه ورق گالوانیزه در سایت شامل قیمت کارخانه و قیمت انبار مشهد است. از این رو مشتریان محترم می‌توانند قبل از ثبت سفارش قیمت دقیق و بروز ورق گالوانیزه را در اردبیل از کارشناسان مشهد فولاد توس استعلام بگیرند.

قیمت امروز ورق گالوانیزه در بازار

قیمت امروز ورق گالوانیزه در بازار با توجه به آخرین نوسانات نرخ ارز و آخرین تغییرات بورس مشخص می‌شود. قیمت امروز ورق گالوانیزه در بازار با قیمت ورق گالوانیزه در کارخانه اندکی متفاوت است. از این رو برای انجام معاملات اطلاع از جدیدترین قیمت ورق گالوانیزه در بازار اهمیت به سزایی دارد.

اشتراک گذاری پست