قیمت میلگرد

میلگرد 22  نیشابور  از سایز های رده بالای میلگرد هاست ک وزن سنگین تری نیز دارد .قیمت  میلگرد آجدار 22 نیشابور با توجه به  کیفیت بالایی که دارد بسیار مناسب است مخصوصا برای پروژه هایی که در شرق  و شمال کشور قرار دارند و معمولا به صورت بندیل‌ دسته بندی‌ می‌شود. در هر بندیل 55 شاخه میلگرد وجود دارد و حمل آن توسط کانتینر و ماشین‌های مخصوص انجام می‌شود. میلگرد 22 نیشابور به دو دسته کلی آجدار جناقی و آجدار مارپیچ تقسیم می‌شود.

قیمت میلگرد 22 نیشابور در کارخانه

آخرین تغییرات: ۱۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۸


سایزحالتتعداد شاخه (در بندیل)وزن هر شاخه (12 متری)آنالیز قیمت (تومان) نوسانات (تومان) خرید
میلگرد 22 نیشابورشاخه آجدار12 متری5636A320,410

قیمت میلگرد 22 نیشابور در انبار مشهد

آخرین تغییرات: ۱۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۸


سایزحالتتعداد شاخه (در بندیل)وزن هر شاخه (12 متری)کارخانهآنالیز قیمت (تومان) نوسانات (تومان) خرید
میلگرد 22 آجدارشاخه 12 متری5536میلگرد نیشابورA321,100 بدون تغییر

قیمت سایزهای دیگر میلگرد نیشابور را از اینجا ببینید

نحوه ساخت میلگرد آجدار 22 نیشابور

برای ساخت میلگرد 22 آجدار باید مقداری شمش فولادی را ذوب کرده و سپس با استفاده از دستگاه نورد آنها را به شکل دلخواه درآورید. میلگرد بسته به نوع دستگاه نورد مورد استفاده شما دارای عرض و طول متفاوت خواهد بود. برای اطمینان از اندازه صحیح میلگرد باید کشش و فشرده سازی را اعمال کنید. پس از نورد شدن، میلگردها به قفسه های نورد منتقل می‌شوند. سپس به جایگاه های آج داری منتقل می‌شوند که در آن میله گرد درجه 22 A2 رول می‌شود. با این حال، میلگردهای درجه A3 پس از سرد شدن به طول دلخواه خود بریده می‌شوند.

انواع آج میلگرد نیشابور 22 آجدار

میلگرد دارای انواع آج هایی است که به شکل کاشی های دوکی یا تایل های یکنواخت هستند. آج‌ها یا مارپیچ یا صلیب شکل هستند و طول آنها متفاوت است. روی میلگردها میلگردهای آجدار نیز وجود دارد که باید دنده های عرضی و طولی داشته باشند تا شبیه الماس شوند. آج روی میلگرد از برآمدگی هایی تشکیل شده است که موازی یا مورب محور میلگرد هستند.

آج مورب دارای زاویه متفاوتی نسبت به آج طولی است. آج طولی نیز از برآمدگی های یکنواخت و یکنواخت تشکیل شده است که موازی با محور میله هستند.

همچنین آج های عرضی دوکی شکل در دو طرف آج طولی به شکل چهار نیم مارپیچ که دارای زاویه 35-75 درجه هستند وجود دارد. میله‌های آج روی دوچرخه باید دارای زاویه یکنواخت بوده و در دو طرف خط مرکزی دوچرخه قرار گیرند. این امر ضروری است تا دوچرخه بتواند به آرامی در هوا حرکت کند.

نحوه تشخیص میلگرد آجدار 22 نیشابور اصل

صنعت فولاد در ایران وضعیت خوبی دارد و این امر در تنوع برندهای موجود در بورس کالا و بازار آهن نمود پیدا می‌کند.

طراحی سازه‌های مختلف برای ساختمان‌های مختلف مستلزم انتخاب بهترین نمونه میلگرد آجدار نیشابور است. متاسفانه نمونه‌های فیک میلگرد آجدار نیشابور 22 نیز در بازار وجود دارد. بنابراین برای تشخیص میلگرد آجدار 22 نیشابور می‌توان از معیارهای مختلف استفاده کرد.

یکی از روش‌هایی که برای تشخیص اصالت میلگرد 22 نیشابور به کار می‌رود، علامت اختصاری است که روی بدنه میلگرد درج شده است. علامت اختصاری و انحصاری میلگرد نیشابور ksc  می‌باشد.

انواع میلگرد آجدار 22 نیشابور

میلگرد آجدار 22 نیشابور، در دو آنالیز A2 و A3 تولید می‌شود. علاوه بر این در شکل آج هم دارای تنوع بالایی هستند.  معمولا آج مارپیچ روی میلگرد A2 و آج متقاطع روی میلگرد A3 وجود دارد. میلگرد 22 ضلعی A3 تنش تسلیم بیشتری نسبت به میلگرد آجدار A2 دارد و میلگرد A3 مقاومت کششی بالاتری نسبت به میلگرد آجدار A2 دارد.

استحکام تسلیم میلگرد آجدار به این معنی است که میلگرد قبل از تغییر شکل چه میزان مقاومت را تحمل می‌کند. استحکام کششی میلگرد آجدار به معنای قوی ترین نیرویی است که میلگرد قبل از شکستن می‌تواند تحمل کند. میلگرد 22 آجدار درجه A3 حدود 14 درصد کمتر از میلگرد A2 شکننده است، بنابراین نرم تر است. تغییر شکل نسبی پلاستیک میلگرد A2 درجه A2 حدود 19 درصد است که بیشتر از نوع A3 است. شکل آج‌ها روی میلگرد A4 مرکب است.

این بدان معنی است که میلگرد دارای تعدادی اشکال مختلف است که باعث سخت شدن آن می‌شود. حداقل تنش تسلیم آن 500 مگاپاسکال و حداقل مقاومت کششی نهایی آن 650 مگاپاسکال است. این میلگرد بیشتر در ساخت انواع سازه‌ها بجز دیوارهای برشی و قاب های خمشی خاص کاربرد دارد.

قیمت میلگرد 22 نیشابور

میلگرد فلزی است که در بتن برای استحکام بیشتر استفاده می‌شود. میلگرد 22 آجدار دارای شیارهایی در سطح خود می‌باشد که از لغزش و سر خوردن بتن جلوگیری می‌کند. میلگردهای ساخته شده از میله های فلزی، بر اساس میزان استحکام در گریدهای مختلفی تولید می‌شوند. سه درجه مختلف A2، A3 و A4 وجود دارد. درجه A2 ضعیف ترین و درجه A4 قوی ترین است.

قیمت میلگرد 22 آجدار نیشابور با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می‌شود. از جمله این معیارها می‌توان به بازار بورس، میزان عرضه و تقاضا، نوسانات نرخ ارز و نوع میلگرد اشاره نمود. با توجه به اینکه موارد بسیاری در تغییر قیمت میلگرد آجدار 22 نیشابور دخیل است، پیشنهاد می‌شود به صورت روزانه قیمت میلگرد 22 نیشابور را از سایت مشهد فولاد توس استعلام بگیرید.

ما به صورت روزانه قیمت میلگرد 22 را در سایت و شبکه‌های اجتماعی قرار می‌دهیم. چنانچه قصد خرید میلگرد 22 آجدار نیشابور را در هر یک از شهرهای ایران و یا خارج از ایران دارید، کافی است با کارشناسان فروش مشهد فولاد تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. در مشهد فولاد توس امکان ارسال بار به مقصد مورد نظر شما جود دارد.

 

اشتراک گذاری پست