شرکت های صادر کننده ی میلگرد

شرکت های صادر کننده میلگرد

شرکت های صادر کننده ی میلگرد

کدام کارخانه ها میلگرد، تیرآهن و ورق تولید می کنند؟ کدام شرکت‌ها صادرات مقاطع فولادی انجام می‌دهند؟ شاید برای شما هم سوال باشد که آیا همان کارخانه‌های تولید کننده مقاطع فولادی، امکان صادر کردن محصول را هم دارند؟ یا اینکه برخی شرکت‌ها به صادرات آهن آلات می‌پردازند؟ این کارخانه ها به رشد اقتصاد کشور ما کمک می کنند و در سایر صنایع نیز پیشرفت می کنند. ما می توانیم با کمک به تولید فولاد کمک کنیم.

مجوزات مورد نیاز برای صادرات میلگرد و سایز مقاطع فولادی

از جمله مدارک مورد نیاز صادرات محصولات فولادی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کارت بازرگانی
  • دریافت تاییدیه استانداردهای لازم
  • دریافت مجوز از دفتر معاونت امور معادن و صنایع

شرایط صادرات محصولات فولادی

صادرات محصولات فولادی هم مانند سایر کارها دارای شرایط خاصی است که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بازگشت ارز: رفع تعهدات ارزی جزء الزامات ردیف دوم برای صادرات محصولات فولادی می باشد.
  • اعلام وصول محموله صادراتی: برای صادرات کالا باید اظهارنامه صادراتی ارائه کنید. این سند باید در بازه زمانی معین به گمرک ارائه شود و باید تایید و به گمرک مبدا ابلاغ شود. اگر این کار انجام نشود، تولیدکننده ممکن است به طور موقت صادرات کالا را متوقف کند.

چقدر با کارخانه‌های تولید کننده مقاطع فولادی آشنا هستی؟

خوشبختانه در ایران کارخانه‌های تولید کننده مقاطع فولادی کم نیستند و از این رو برندهای مختلفی در عرصه تولید آهن‌آلات فعالیت می‌کنند. از جمله کارخانه‌های تولید کننده مقاطع فولادی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

صادرات میلگرد و کارخانه تیرآهن ذوب آهن اصفهان

بخشی از مجموعه محصولات تولیدی کارخانه میلگرد و تیرآهن اصفهان به کشورهای دیگر صادر می‌شود. در واقع پیشرفته‌ترین خط تولید محصولات فولادی مربوط به همین کارخانه است و شهرت بسیار بالایی در بازار داخلی و خارجی دارد. آهن و میلگرد صادراتی  ذوب آهن اصفهان به بیش از 23 کشور دنیا انجام می‌شود. مشهد فولاد یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فروشنده محصولات کارخانه ذوب آهن است که در ادامه توضیحات بیشتری ارائه خواهیم داد.

معرفی میلگرد صادراتی نیشابور کارخانه فولاد خراسان

این کارخانه محصولات فولادی تولید می کند و آنها را به بسیاری از کشورها صادر می کند. دارای طیف گسترده ای از محصولات، از جمله محصولات فولادی که طولانی هستند. مجتمع فولاد خراسان یک مرکز تجاری در ایران است که در سال 1380  برای کمک به رشد اقتصادی تاسیس شد. این کشور به سایر کشورهای منطقه نزدیک است و به یک خط ریلی دسترسی دارد که می تواند به صادرات محصولات کمک کند. میلگرد صادراتی نیشابور برای کشورهایی که مرز مشترک در شرق کشور با ایران دارند، به دلیل به صرفه بودن هزینه ارسال بار انتخاب بسیار مناسبی است.

همچنین این میلگرد از کیفیت بالایی برخوردار است و برای کسانی که کیفیت حائز اهمیت است می تواند انتخاب مناسبی باشد.

معرفی محصولات صادراتی کارخانه فولاد روهیتا

مجتمع فولاد روهیتا در سال 1389 فعالیت خود را در عرصه تولید مقاطع فولادی آغاز نمود و یکی از اهداف بازاریابی مجتمع فولاد روهینا، صادرات به کشور عراق است. میلگرد صادراتی روهینا  یکی از انتخاب های بازرگانان عراق است . با توجه به اینکه این کارخانه در نزدیکی مرز عراق قرار دارد، هزینه‌های تمام شده برای صادرات کاهش چشمگیری دارد. کارخانه فولاد روهینا محصولاتی مانند تیرهای فولادی، صفحات و سایر محصولات فلزی را صادر می کند.

آشنایی با کارخانه کویر کاشان و محصولات صادراتی آهن و فولاد

کارخانه کویر کاشان به تامین بخشی از نیازهای صنعت فولاد می‌پردازد. کارخانه کویر کاشان با شناخت نیاز بازار، محصولات متنوعی از قبیل میلگرد آجدار را تولید می‌کند. کارخانه فولاد در دو دسته ساخت و ساز صنعتی و فروش در بازارهای داخلی و بین المللی محصولات تولید می‌کند. ما در مشهد فولاد میلگرد صادراتی کارخانه کویرکاشان در درسترس خریداران محترم قرار می‌دهیم.

شرکت مشهد فولاد توس: یکی از بزرگترین شرکتهای صادر کننده مقاطع فولادی

مشهد فولاد توس یکی از بزرگ‌ترین صادر کنندگان مقاطع فولادی در کشور به شمار می رود. خریداران محترم می‌توانند، سفارشات خود را از هر نقطه جهان ثبت نمایند. مشهد فولاد توس تمامی مقاطع فولادی از جمله میلگرد صادراتی، تیرآهن صادراتی ، انواع  نبشی، ناودانی، سپری، ورق رنگی، ورق روغنی و انواع قوطی و پروفیل گالوانیزه را برای خرید ، آماده سازی می‌کند. بنابراین اگر شما هم سفارش خرید انواع مقاطع فولادی دارید می‌توانید با استعلام قیمت و استعلام موجودی در انبار به راحتی سفارش خود را ثبت نمایید.با کلیک بر صفحه ی قیمت میلگرد صادراتی، می توانید قیمت ها را با واحد دلار مشاهده فرمایید .  برای رفاه حال خریداران محترم مشهد فولاد توس، امکان ارسال بار را نیز فراهم نموده است و می‌توانید محصولات را در مقصد مورد نظر خود تحویل بگیرید.

 

 

.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *