قیمت میلگرد

میلگرد 10 نیشابور یکی دیگر از متداول‌ترین سایزهای میلگرد است که در کارخانه فولاد خراسان واقع در نیشابور تولید می‌شود. مجموعه فولاد خراسان که به عنوان نیشابور معروف است در استان خراسان رضوی فعالیت می‌کند و در راستای تامین مقاطع فولادی مورد نیاز، انواع سایزهای میلگرد از جمله سایز 10 را تولید می‌کند.

قیمت میلگرد 10 نیشابور در کارخانه

آخرین تغییرات: ۱۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۸


سایزحالتتعداد شاخه (در بندیل)وزن هر شاخه (12 متری)آنالیز قیمت (تومان) نوسانات (تومان) خرید
میلگرد 10 نیشابورشاخه آجدار12 متری2567.8A321,310

قیمت میلگرد 10 نیشابور در انبار مشهد

آخرین تغییرات: ۱۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۸


سایزحالتتعداد شاخه (در بندیل)وزن هر شاخه (12 متری)کارخانهآنالیز قیمت (تومان) نوسانات (تومان) خرید
میلگرد 10 آجدارشاخه 12 متری2607.8سمنانA322,650 بدون تغییر

قیمت سایزهای دیگر میلگرد نیشابور را از اینجا ببینید

 

مشخصات میلگرد 10 آجدار نیشابور

میلگرد 10 نیشابور نیز دارای مشخصات فیزیکی مختص به خود است که می‌توان با توجه به آن میلگرد نمره 10 را از سایر میلگردها متمایز نمود. جدول مشخصات در جدول زیر مشاهده نمایید.

وزن میلگرد 10 آجدار نیشابور 7.5
آنالیز میلگرد 10 نیشابور A3
نوع میلگرد آجدار
طول میلگرد 12 متر

قیمت میلگرد آجدار 10 نیشابور

قیمت میلگرد آجدار 10 نیشابور با توجه به عوامل مختلفی مانند نوسانات نرخ ارز، نوسانات بازار بورس و همچنین میزان عرضه و تقاضا دچار نوسان می‌شود. از این رو اطلاع به موقع از جدیدترین قیمت ها باعث می‌شود بتواند به صورت دقیق‌تر بودجه پروژه‌های خود را مشخص نمایید

نمودار تغییر قیمت میلگرد آجدار 10 نیشابور

نمودار تغییر قیمت میلگرد آجدار 10 نیشابور، میزان تغییرات قیمت میلگرد را نمایش می دهد. با مشاهده نمودار قیمت میلگرد 10 آجدار نیشابور می‌توانید به سادگی میزان نوسانات قیمت را در بازه دلخواه خود مشاهده کنید. به طور کلی منابع مختلفی برای ارائه نمودار تغییر قیمت میلگرد آجدار وجود دارد. اما برای مشاهده نمودار تغییر قیمت به سادگی می‌توانید با مراجعه به منوهای سایت، وارد منوی قیمت میلگرد> قیمت میلگرد آجدار> قیمت میلگرد آجدار در انبار مشهد شوید.

جدول وزن میلگرد آجدار 10 نیشابور

میلگرد آجدار 10 نیشابور در شاخه‌های 12 متری تولید می‌شود. تعداد بسته بندی این میلگرد در بندیل شامل 137 شاخه است که وزن هر شاخه به 14.6 کیلوگرم می‌رسد. در صفحه قیمت میلگرد آجدار نیشابور می‌توانید جدول وزن میلگردهای نیشابور با سایزهای مختلف را مشاهده کنید.

مشاوره خرید میلگرد 10 نیشابور

اگر شما هم قصد خرید و تهیه میلگرد 10 نیشابور را دارید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در سایت با ما تماس بگیرید. با دریافت مشاوره خرید میلگرد 10 نیشابور می‌توانید اطلاعات زیادی در مورد نحوه خرید محصول، مبدا ارسال بار، نحوه تحویل و دریافت مرسوله بدست آورید. کارشناسان ما در مشهد فولاد توس بهترین مشاوره خرید میلگرد 10 نیشابور را به شما ارائه خواهند داد. با دریافت مشاوره خرید میلگرد  می‌توانید با اطمینان بیشتری به خرید محصول بپردازید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *